BOE Members

Jen BOE Member

JENNIFER DELLOVA
Title
: President
Number of Years Serving as a Board Member: 4
Date Current Term Ends: June 30, 2021

Robin BOE member

ROBIN WHITE
Title:
 Vice President
Number of Years Serving as a Board Member: 2 years
Date Current Term Ends: June 30, 2020
Liaison Committee(s) Member: Facilities, Health, & Wellness Committees, OCSBA Delegate 

Sharon BOE Member

SHARON WILLIAMS
Title: Secretary
Number of Years serving as a Board Member: 3
Date Current Term Ends: June 30th, 2021
Liaison Committee(s) Member:
Audit and Policy Committees

David BOE Member

DAVID BRUNNER
Title: Trustee
Number of Years Serving as a Board Member: 3
Date Current Term Ends: June 30, 2022
Liaison Committee(s) Member: Health and Wellness Comittee

Colleen BOE Member

COLLEEN DOYLE
Title: Trustee
Number of Years Serving as a Board Member: 4
Date Current Term Ends: June 30, 2020
Liaison Committee(s) Member: Facilities and Audit Committees

Kevin BOE member

KEVIN MCINTYRE
Title: Trustee
Number of Years Serving as a Board Member: 3
Date Current Term Ends: June 30, 2022
Liaison Committee(s) Member: Policy Committee

Kevin BOE Member

KEVIN RADDAY
Title: Trustee
Number of Years Serving as a Board Member: 3 
Date Current Term Ends:  June 30, 2022
Liaison Committee(s) Member: Facilities Comittee